0:0 (0:0)

ŽK: 75. Jonáš, 77. Horák - 24. Ščudla, 42. Šigut, 83. Helebrand

Surovčík – Hodouš, Stárek, Vydra – Cissé (12. Šilhart, 67. Rus), Horák, Penxa, Kaštánek (67. Jonáš), Ševínský – Hranoš (67. Goljan), Schánělec

Richter - Hýbl, Helebrand, Janoščín, Hýbl - Blecha, Omale, Ščudla (69. Kadlec), Šigut (90. Dostál), Ondráček (86. Rataj) - Vaněček (69. Yahaya)

O P A V A - Slezský z Prahy odjíždí se ziskem jednoho bodu po remíze 0:0 s rezervou Sparty.

Hned v první minutě měli opavští obrovskou příležitost k otevření skóre dnešního utkání. Hýbl dostal přihrávku na malém vápně a zůstal úplně sám před Surovčíkem, ten ale jeho střelu dokázal pohotově vyrazit a k dorážce už se nikdo nedostal. Opavští se v úvodních minutách prezentovali aktivní hrou na míči. K výraznějšímu ohrožení Surovčíkovi brány však chyběla přesnější finální přihrávka. Ve 21. minutě se už rýsovala další zajímavá příležitost pro Slezský. Po zisku míče se k úniku odhodlal Omale, který prošel až do pokutového území. Jeho finální přihrávka, která měla směřovat na Vaněčka, však přes obranu neprošla. O minutu později zahrávali opavští rohový kop. I s tím si však Sparta dokázala poradit. Ve 24. minutě se do zakončení z bezprostřední blízkosti dostal Vaněček. Jeho střelu dokázal ale Surovčík vyrazit. Míč se pak potuloval ve vápně, ale nikdo ze žlutomodrých se k dorážce nedostal. Do šance se dostal ve 32. minutě také Kopečný. V zakončení na bránu však stála obrana letenských,

Opavští pokračovali ve své aktivitě i ve druhém poločase, ale byli to domácí fotbalisté, kteří si v 56. minutě vypracovali rohový kop. Obrana Slezanů však žádné nebezpečí nepřipustila. V 60, minutě Slezský zahrával standardní situaci. Té se ujal Blecha a nadýchaným centrem hledal své spoluhráče ve vápně. Nejblíže k zakončení byl Helebrand, ale přesto se k míči nakonec nedostal. V 69. minutě sáhnul trenér Brožek ke dvojímu střídání. Místo Vaněčka se Ščudlou poslal na hrací plochu Marzuqa s Kadlecem. Jan Kadlec se hned zapojil do hry a byl součástí akce, ze které opavští zahrávali rohový kop. Po něm se dělovkou přihlásil o slovo Hýbl. Jeho střelu z voleje však Surovčík zlikvidoval. V 75. minutě se hlavou dostal do zakončení Yahaya. Jeho zakončení však mířilo jen nad bránu Sparty. V 80. minutě se do veliké příležitosti dostal Ondráček, kterého do samostatného úniku vyslal Yahaya. Ondráček však ještě hledal zpátky Yahayu, kterému pak v konečné fázi zakončení znemožnila obrana Sparty. O dvě minuty později se Ondráček dostal do zakončení znovu. Tentokrát ho před bránou našel Šigut, ale Ondráček ze složité pozice branku netrefil. V posledních minutách aktivní Ondráček se dostal k zakončení i v 85. minutě. V samostatném úniku však bránu netrefil.