SFK Elko Holešov
0:7 (0:3)
Slezský FC Opava

Statistiky

Branky: 14. Kopečný, 30. Dostál, 43. Dostál, 70. Rataj, 74. Kopečný, 85. Ondráček, 86. Rataj

Šiška - Hloubil, Uhřík, Daněk, Semenyna, Gettler, Kovář, Košák, Miklík, Jadrníček, Linda

Fojtíček - Kopečný, Hýbl, Vincour, Kadlec - Ščudla (46. Ondráček), Omale, Blecha, Dostál (46. Šigut) - Vaněček (56. Rataj), Marzuq (56. Velička)

Slezský v rámci druhého kola MOL Cupu vyrazil do Holešova, kde se utkal s domácím divizním celkem.

Hned od začátku zápasu byli opavští fotbalisté aktivnější a drželi míč a svou převahu potvrdili po necelé čtvrthodině, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Kopečný. Následně se v 30. minutě dostal k propadlému míči Dostál a poslal opavské do dvoubrankového vedení, které stejný hráč ještě před poločasem zvýšil, když se k němu dostal míč po centru ze strany, který uklidil za záda domácího brankáře.

Do druhého poločasu udělal opavský trenér Brožek dvě změny, když ze hry stáhnul Dostála se Ščudlou a místo nich poslal na hřiště Šiguta s Ondráčkem. Obraz hry se nicméně oproti prvnímu poločasu vůbec nezměnil a hráči SFC i nadále drželi míč a vytvářeli si šance. Hned pět z nich zakončili gólově a z Holešova si tak odvezli vysokou výhru 7:0 a postup do 3. kola MOL Cupu.