FK Fotbal Třinec

Branky: 33. Kadlec - 3. Dedič, 43. Holík

Hafera - Wehowský (45. Kopečný), Pejša (45. Lotcikovs), Janoščín (45. Buchta), Celta (45. Hýbl)- Haitl (45. Jaroszek), Chládek (45. Blecha), Kokeš (45. Šrek), Kadlec (45. Sochor), Málek (45. Přichystal) - Pawlik (45. Ondráček)

Mrozek (Adamuška) - Brak (Mieszek), Szewieczek (Vlachovský), Bolf - Konečný, Holík (Nieslanik), Zinhasovič, Bartůněk, Omasta (Lorincz), Dedič (Clement)

O P A V A - V přípravném utkání proti Třinci se dokázal za Slezský prosadil jen Kadlec, který hlavou umístil Málkův centr. Další branku opavští nepřidali a s Třincem tak padli 1:2.

Vstup do utkání opavským nevyšel dle představ. Hned ve třetí minutě po nedorozumění v rozehrávce se k odraženému míči dostal Dědič a dokázal propálit Haferu. Třinec se tak dostal do vedení. Hra však byla velmi vyrovnaná a první poločas se tak nesl v duchu souboje o střed hřiště. Opavští se snažili hrozit především z křídelních prostor, odkud vysílali nebezpečné centry. Po jednom takovém měl na kopačce vyrovnání Málek, ale jeho střela z voleje minula třineckou bránu. Radost si Málek spravil ve 33. minutě, když centrem našel na zadní tyči Kadlece, který se hlavou prosadil a vyrovnal tak stav utkání. Do poločasu se však po dalším nedorozumění v opavské rozehrávce dostali třinečtí do vedení, když chyby využil Holík.

Po změně stran vyslal trenér Brožek na hřiště kompletní novou sestavu. V bráně zůstal pouze brankář Hafera. Krátce po změně stran měl možnost k vyrovnání Kopečný, ale jeho pokus mířil jen do břevna. Opavští se snažili vyvíjet tlak a vyrovnat, ale proti byla připravená obrana Třince, která dokázala odvracet nebezpečné centry. Mohli se tak radovat hosté, kteří v 70. minutě zahrávali přímý kop, který jen těsně minul břevno opavské svatyně. Slezský tak v druhém domácím přípravném utkání nakonec Třinci podlehl 1:2.