Slezský nezvládl druhý poločas a z Líšně odjíždí s prázdnou

ŽK: 24. Gerža, 81. Otrísal, 90. Jokovič - 24. Kopečný, 62. Rezek, 79. Srubek

SK Líšeň

Vajner - Otrísal, Jeřábek, Sokol (90. Rimovičs), Aldin (83. Raab), Mionič, Polášek (90. Hapal), Gerža (64. Rolinek), Čermák, Lutonský, Jokovič

Číž - Kopečný (89. Kopečný), Janoščín, Srubek, Hýbl - Omale (82. Ondráček), Blecha, Málek, Rezek (75. Rataj), Přichystal (75. Vaněček) - Velička (82. Kim)

Hostující Opava nedokázala najít odpověď na domácí branky ze standardních situací a připisuje si tak prohru 3:0.

O první příležitost utkání se postarali domácí. V desáté minutě natáhnul ke střele jeden z brněnských fotbalistů, ale Číž v bráně jeho pokus lapil. O tři minuty později si opavští vytvořili závar, ale střela Přichystala ani dorážka Málka neohrozila domácího Vajnera v bráně. Oba týmy v posledních minutách několikrát chybovaly a ztratily míč ve středu pole. Domácí se po rychlém přechodu dostávali do velké šance, střelu domácího záložníka Mioniče z hranice šestnáctky však dokázal zblokovat dobře postavený Srubek na rohový kop. Hostující záložník Přichystal se dostával do slibné pozice, bohužel ho však zklamalo zpracování, díky kterému se vyhnal do úhlu a dal tak domácí obraně šanci se zformovat. Po centru hostujícího Kopečného se dostal do velké šance útočník Velička, ten si nachystal míč na half-volej a pálil do levého dolního rohu Vajnerovi brány. Domácí brankář však svým dobrým zákrokem chytil téměř jistý gól.

Opava měla k dispozici standardku, kterou rozehrála dobrým centrem do vápna. Míč byl ve vápně prodloužen na Srubka, který parádně zakončil k tyči. Bohužel branka nemohla být uznána kvůli ofsajdu. Opava je v úvodu druhého poločasu aktivnějším mužstvem. Dokázala si vypracovat další stoprocentní šanci, když Přichystal našel parádním centrem Blechu, který sice mířil pod břevno Vajnerovi svatyně, ale domácí brankář se blýskl dalším skvělým zákrokem a vytáhl míč na roh. Lišeň se dostala ke standardní situaci na hranici třiceti metrů. K míči se postavil Pavel Sokol, který nádhernou ranou přes zeď na bližší tyč vymetl růžek Čížovi branky a poslal tak domácí do vedení. Po centru z pravé strany se dokázal jeden z útočníku Slezského prosadit krásnou tečí, bohužel i v tomto případě nemohla být branka uznána pro ofsajd. Líšeň opět udeřila z přímého kopu a zvýšila na 2:0. Autorem branky je opět Pavel Sokol, který svou ránu otřel o jednoho z bránících hráčů ve zdi. Tečovaný míč letěl do protipohybu bezmocného golmana Číže. Líšeň zvýšila už na rozdíl tří branek. Po centru Poláška z pravé strany hřiště si našel míč ve vápně útočník Raab, který chladnokrevně zakončil a nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci.