Branky: 63. Uchegbu, 66. Hájovský - 12. Kopečný, 28. Blecha (pk.)

AS Trenčín

Sláviček - Prekop, Bagín, Šuvalija, Skovajsa, Hájovský, Djerlek, Ben Sallam, Donkor, Mijovič, Sunday

Číž - Hýbl, Janoščín (73. Pejša), Srubek (73. Helebrand), Kopečný (73. Wehowský) - Kim (46. Kadlec), Omale (73. Šrek), Blecha (73. Velička), Málek (73. Marzuq), Přichystal (46. Rataj) - Vaněček (46. Ondráček)

V posledním přípravném utkání na jarní část soutěže si Slezský připsal remízu 2:2 s pátým celkem slovenské Niké ligy.

V úvodu utkání byli domácí aktivnější, ale jako první se prosadili opavští fotbalisté, když si ve 12. minutě na centr Kima naběhl z druhé vlny Kopečný a přesným volejem uklidil míč do sítě. Ve 25. minutě se domácí dostali do šance, avšak po přihrávce pod sebe na hranici šestnáctky nedokázal domácí útočník zakončit přesně a mířil pouze vysoko nad. Po pohledné kombinaci na kraji hřiště ve 27. minutě, kdy si vyměnil míč Hýbl s Vaněčkem si našel prostor ve vápně Kopečný, který byl při pokusu o zakončení faulován domácím obráncem, což vyústilo v penaltu pro Slezský. S nařízeným pokutovým kopem si Blecha poradil bez problémů a poslal opavské fotbalisty do dvoubrankového vedení. V průběhu prvního poločasu sice více s míčem na kopačkách hrálo domácí mužstvo, ale jejich snažení často končilo na dobré defenzivě opavského celku.

Ve 49. minutě se po rohovém kopu dostali domácí k nebezpečné hlavičce na přední tyči, míč však skončil pouze vedle brány opavského brankaře. Po chybě v rozehrávce domácího týmu se k míči dostal opavský Rataj, který se dokázal dostat za obranu soupeře a byl zastaven na hranici pokutového území jen za cenu faulu. V 60. minutě se k rychlému kontru dostali hosté, Ondráček však svým centrem nedokázal ve vápně nikoho najít a následný pokus o dorážku Hýbla skončil pouze na domácím obránci. V 63. minutě se po chybě v rozehrávce Opavy dostali k míči domácí a snížili na 1:2. V 66. minutě se po ztrátě míče na polovině hřiště dostali domácí k rychlému brejku, který dokázali zakončit a srovnat skóre na 2:2. Po dobré kombinaci ve středu pole se opavští fotbalisté dostali až k zakončení do kterého se tlačil Kadlec, jeho střela však nakonec byla zablokovaná domácím obráncem. Po závaru v domácí šestnáctce se Slezský dostal k rohovému kopu, po kterém Rataj mířil hlavou jen těsně vedle branky. V 86. minutě se domácí tým dostal z autu na vlastní polovině až k centru, který letěl překvapivě na branku Číže, ten si však s nepříjemným míčem poradil a vyrazil ho na břevno a následný roh. Ve zbytku utkání už se nic důležitého nestalo a rozhodčí tak ukončil zápas za konečného stavu 2:2.