Ústí n. L.
Opava "B" – Dolní Benešov

Béčko na úvod remizovalo

6.8.2017, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
Opava – Remízu 1:1 uhrálo naše béčko v úvodním kole divize proti Dolnímu Benešovu. Po bezbrankovém poločase poslal hosty do vedení Filip Labuda, za domácí vyrovnával Tomáš Čelůstka.
1.kolo, neděle 6.8.2017, 10:15
Opava B Opava B
1:1
Dolní Benešov Dolní Benešov
Lasák – Kolísek, Radić, Swiech, Čelůstka – Večerek (69. A. Helebrand), Rychlý, Mozol (28. Berger), Litwiak (61. Schlossár) – Strnad, Puškáč. Trenér: Lukáš Černín

Hampel – Romaněnko, Rychnovský, Moravec, Haas - Hartmann, Gebauer, Rubý, Košárek (63. Foitzik) – Labuda (78. Liška), Oberherr (65. Adamík). Trenér: Marcel Melecký

Branky: 71. Čelůstka – 68. Labuda. Rozhodčí: Kulička – Páral, Šamaj. ŽK: Rychlý, A. Helebrand – Hampel, Romaněnko, Hartmann, Haas. Diváci: 156.
Diváci: 156
+27+27+27
„K vítězství jsme měli o něco blíže než soupeř. Dvakrát jsme trefili brankovou konstrukci,“ řekl trenér Lukáš Černín. „Měli jsme převahu, byli více na míči. Soupeř měl svou kvalitu. Hrozil z brejků, ty nám hlavně v prvním poločase dělaly problémy,“ přiznal trenér. „Po přestávce jsme se začali lépe zajišťovat, ale paradoxně jsme inkasovali,“ poznamenal Černín. Po rohu Rubého se trefil Labuda. „Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat,“ vydechl si kouč. Na konečných 1:1 upravil křižnou střelou Čelůstka.