SFC Opava
Sigma Olomouc – SFC Opava 3:2

Kuzmanović dal dva góly, ale Opava ve druhém utkání padla

24.6.2017, autor Redakce
Slatinice – Druhý zápas už opavským fotbalistům tak dobře nevyšel. Slezané prohráli první poločas rozdílem tří branek, v závěru utkání na konečných 2:3 snížil dvěma góly Nemanja Kuzmanović.
příp., sobota 24.6.2017, 12:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
3:2
SFC Opava SFC Opava
Reichl (70. Gröger) – Surzyn, Kotouč, Juráš (46. Ambrozek), Hála – Antl, Romero (63. Juráš), Texl, Houska, Moulis – Yunis. Trenér: Ladislav Onofrej.

Lasák (65. Vyklický) – Mareš, M. Helebrand, Žídek, Čelůstka – Schaffartzik – Zapalač, Mozol, Strnad – Baranek – Kuzmanović. Trenér: Roman Skuhravý.

Branky: 8. a 42. Yunis, 35. Hála – 71. a 88. Kuzmanović.

Do druhého utkání zasáhli Radim Baranek a Jiří Mareš, kteří jsou v Opavě na zkoušce. Nastoupil také Patrik Strnad z divizní rezervy a závěr utkání odchytal dorostenec Jan Vyklický.

Slezskému FC však zápas nevyšel. Hanáci vedli po prvním poločase 3:0 a nutno říct, že zaslouženě. Opavští se po změně stran zmátořili a snížili na konečných 2:3, když se dvakrát trefil srbský útočník Kuzmanović. Herní projev měl ale k ideálu daleko.