Opaváci se podíleli na úspěších v Mezikrajské soutěži

5. 6. 2015

O P A V A - Před nedávnem se uskutečnila republiková finále Mezikrajských soutěží. Trenér opavské čtrnáctky Radovan Morong vedl výběry Moravskoslezského kraje U-13 a U-14, s nimiž vybojoval třetí respektive druhé místo.

Mezi hráči do čtrnácti let v našem hlavním městě kraloval Pražský krajský fotbalový svaz. Moravskoslezský obsadil druhou příčku a nechal za sebou Středočeský a Jihomoravský svaz. K tomuto úspěchu přispěli také fotbalisté Slezského FC Lukáš Katschmarz, Adam Gorčica, Teodor Janjuš a Robert Ondráček.

Kategorie U-13 sehrála své finále ve Velkých Losinách. Opět zvítězil Pražský KFS, druhý skončil Středočeský KFS a bronzová příčka připadla Moravskoslezskému KFS. Na třetí pozici měli podíl také Opavané. Konkrétně se jednalo o Sebastiana Latoně, Jakuba Rolného, Matěje Silbera, Tomáše Kirschnera a Dominika Kuču. „Všem hráčům patří poděkování za předvedené výkony vzornou reprezentaci klubu,“ poznamenal kouč Radovan Morong.