Naděje na bodový zisk zmrazil z penalty Djordič

Branky: 62. Djordič

ŽK: 23. Navrátil, 64. Kateřiňák, 69. Šašinka, 80. Kone , 90. Alexandr - 16. Haitl, 84. Janoščín

Pastronický - Novák, Navrátil, Kopřiva (75. Alexandr), Kateřiňák (90. Sojka) - Plachý, Mach (46. Kronus), Varačka (62. Kone), Djordič - Šašinka, Tusjak

Lasák - Kadlec (86. Helebrand), Tsykalo, Rychlý, Haitl - Janoščín, Bílek (60. Omale), Kopečný (86. Rataj), Ščudla, Gorčica (78. Hranoš) - Yunis

O P A V A - Slezský nedokázal využít své šance na jihu Čech. Naděje na bodový zisk zhatil v 62. minutě z pokutového kopu ex-opavský Djordič.

První vážnější situace se odehrála v šesté minutě, kdy se hráči Táborska dostali do zakončení hlavou z bezprostřední blízkosti. Vše naštěstí vyřešil Lasák svým zákrokem pohotovým zákrokem a míč vytěsnil mimo tři tyče. Táborsko tak zahrávalo první rohový kop utkání. Ke svému prvnímu rohovému kopu se opavští dostali v 11. minutě utkání. Adam Rychlý se sice vyšplhal nejvýše, ale jeho hlavička mířila jen vedle Pastornického brány. Ve 12. minutě mohlo Táborsko otevřít skóre utkání po chybné rozehrávce opavské obrany. Celou situaci naštěstí dokázali opavští zažehnat včasným dostoupením hráčů a tak střela mířila jen daleko od pravé tyče Lasákovy brány. V 15. minutě se do ideální střelecké pozice Gorčica, který střílel z voleje zpoza velkého vápna. Jeho prudkou střelu musel konečky prstů vyrážet až brankář Pastornický. V 19. minutě se do střely opřel Rychlý. S jeho střelou si však poradil Pastornický. Ve 25. minutě šel sám hráč Táborska tváří v tvář Lasákovi. Ten však zachoval chladnou hlavu a dokázal střelu mezi nohy vykrýt. V 36. minutě se o slovo přihlásili opět domácí fotbalisté, kteří si vynutili tlak dvěma rohovými kopy v řadě. I s touto situací si však opavská obrana dokázala poradit. Zajímavý centr vyšel z kopačky Ščudly ve 40. minutě. Ten svým nákopem hledal nabíhajícího Yunise. Ještě před ním však dokázal zakročit jeden z obránců a zneškodnil tak opavskému útočníkovi zakončení. V průběhu prvního poločasu opavští hrozili zejména z rychlých náběhů a centrů ze stran. Obrana Táborska však dokázala opavské náznaky šancí likvidovat. V prvním poločase se více nestalo a oba týmy tak odcházeli do kabin za bezbrankového skóre.

O první zakončení se ve druhém poločase postaral Gorčica. Který na rozdíl od prvního poločasu volil technický obstřel. Jeho střela však mezi tři tyče nezamířila. V 57. minutě se po sklepnutí od Bílka dral do šance Janoščín. Jeho kličkovaná však skončila na jednom z obránců a opavský kapitán se tak ke střele nedostal. V 60. minutě dostalo Táborsko možnost skórovat prostřednictvím pokutového kopu. Tu využil Djordič, který poslal míč na opačnou stranu, než se na kterou se vydal Lasák. Skóre mohl vyrovnat v 70. minutě Janoščín. Jeho střela ale minula domácí branku o několik centimetrů. Do obrovské příležitosti se po centru Haitla dostal Yunis, který hlavičkoval z dobré pozice. Jeho zakončení hlavou však mířilo až příliš vysoko. Opavští zvyšovali svůj tlak za vyrovnáním a v 82. minutě si vynutili rohový kop. S tím si však obrana domácích dokázala poradit. V 83. minutě hlavičkoval na zadní tyči osamocený Kopečný. Hlavička mu však nesedla ideálně a míč tak skončil jen mimo bránu. Další brankovou příležitost si opavští nevytvořili a v Táboře tak prohráli 0:1.