oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
U13: Vítkovice – SFC Opava 0:2

Třináctka vynulovala Vítkovice

30.09.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalisté třináctky Slezského FC výborně zvládli utkání ve Vítkovicích, kde vyhráli 2:0. Opavské branky vstřelili Filip Kokeš a Jan Ulrich.
15.kolo, čtvrtek 28.9.2017, 16:00
Vítkovice Vítkovice
0:2
SFC Opava SFC Opava
 
Daniel Sukdol, Dan Bártek, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Martin Blažej, Radek Ligač, Jan Ulrich, Adam Sedláček, Dominik Stareček, Dominik Malý, Tomáš Nováček, Albert Vlašánek, Lukáš Lazecký, Lukáš Vyležík, Max Híreš, Matyáš Pierník, Robin Matýsek.
 
Branky SFC: Filip Kokeš, Jan Ulrich.

„Naprosto zasloužené vítězství, kdy jsme první dvě třicetiminutovky takřka nepustili soupeře na vlastní polovinu. Je jen škoda, že z množství příležitostí jsme o výsledku nerozhodli daleko dříve,“ popisoval po zápase kouč opavského výběru Marcel Klajmon.

„Kluky musím pochválit, jakým stylem utkání odehráli, poctivě odpracovali a odmakali. Zároveň, ale taky pokárat, že se stejnou chutí, zápalem a hlavně kvalitou nehrajeme každé utkání, protože jsem jednoznačně přesvědčený, že kvalitu ať už jedinců či celého kádru na to máme,“ zakončil trenér SFC své hodnocení.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies