oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
SFC Opava – Bílovec 6:1

Třináctka s přehledem vyhrála, zdolala Bílovec

08.10.2017, autor Redakce
Opava – Výborně zvládla utkání s Bílovcem opavksá třináctka. Na domácím trávníku porazila Bílovec 6:1 a trenér Marcel Klajmon byl spokojen.
8.kolo, neděle 8.10.2017, 13:00
SFC Opava SFC Opava
6:1
Bílovec Bílovec
Daniel Sukdol, Dan Bártek, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Martin Blažej, Adam Sedláček, Lukáš Vyležík, Dominik Malý, Dominik Stareček, Pavel Šrek, Tomáš Nováček, Albert Vlašánek, Lukáš Lazecký, Jan Ulrich, Radek Ligač, Robin Matýsek, Matyáš Pierník. Trenér: Marcel Klajmon.
 
 
Branky SFC: Jan Ulrich 2, Martin Blažej, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Dan Bártek.

„Kromě úvodní třicetiminutovky, kdy jsme se proti houževnatému soupeři nedokázali a neuměli prosazovat, jsem se zbytkem utkání vcelku spokojený a kluky chválím,“ usmíval se po zápase trenér Marcel Klajmon.

„K vidění bylo několik pěkných branek a také několik krásných kombinací a kombinačních akcí. Škoda jen, že z vypracovaných šancí jsme buď trefovali tyče, nebo soupeřova brankáře. Věřím, že poctivým výkonem jsme se v domácích utkáních dostali opět na vítěznou vlnu,“ zakončil kouč opavských žáčků.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies