oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
U13: SFC – Frýdek-Místek 4:4

Třináctka v přestřelce remizovala s Valcíři

02.04.2018, autor Redakce
Opava – Výběr třináctiletých fotbalistů Slezského FC Opava ve svém druhém jarním vstoupení remizoval s Frýdkem-Místkem 4:4.
19.kolo, středa 28.3.2018, 17:00
SFC Opava SFC Opava
4:4
Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Daniel Sukdol, Max Híreš, Dominik Stareček, Patrik Wehowský, Martin Blažej, Albert Vlašánek, Radek Ligač, Jan Ulrich, Dominik Malý, Adam Cileček, Dan Bártek, Adam Sedláček, Lukáš Vyležík, Tomáš Nováček, Richard Kovárník, Jan Mlčoušek, Bolek Dočkal, Lukáš Lazecký, Robin Matýsek. Trenéři: Marcel Klajmon, Petr Hrdlička, Michal Hampel.
 
 
Branky SFC: Martin Blažej 2, Richard Kovárník, Tomáš Nováček.

„Viděli jsme kvalitní utkání žákovské ligy, které bylo plné nasazení a krásných fotbalových momentů, individuálních akcí či obratů ve skóre,“ popisoval trenér opavského výběru Marcel Klajmon.

„Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, v té závěrečné byl soupeř o chloupek nebezpečnější,“ podotkl kouč SFC Opava. „Mrzí mne, že i přes nešťastný úvod, kdy jsme si nechali dát dvě laciné branky a přestože jsme posléze dokázali čtyřmi góly vývoj obrátit, jsme nakonec utkání nedotáhli do vítězného konce,“ doplnil.

„I tak však z mé strany míří velká pochvala pro veškeré účastníky tohoto zápasu, včetně jednoho z rodičů soupeře, který musel na rychlo zaskakovat za nedorazivšího rozhodčího a zápas odpískal s noblesou a výtečně,“ zakončil své hodnocení Marcel Klajmon.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies