Informace pro fanoušky před utkáním 3. kola MOL Cupu se Zbrojovkou

27. 9. 2023
Redakce

Slezský dnes od 15:30 sehraje utkání 3. kola MOL Cupu, když do Městských sadů dorazí brněnská Zbrojovka.

SLEZSKÁ HYMNA

Stejně jako před utkáním s Líšní nebo Duklou, tak také dnes zazní, zhruba pět minut před výkopem, Slezská hymna z úst operního pěvce Petr Urbánka. Její historii a text naleznete v zápasovém bulletinu a k dispozici bude také na LED obrazovce.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas se Zbrojovkou má výkop v 15:30 a brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy ve 14:30.

PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při tomto utkání se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát opavská společnost Opametal. Chyťte o poločase míč a dorazte soutěžit!

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. V rámci rubriky INSIDER, se můžete těšit na rozhovor s bývalým hráčem SFC a současným trenérem U18, Petrem Zapalačem. K dispozici bude také ohlédnutí za cestou pohárem v sezoně 2016/17, kdy jsme došli až do finále. Spoučástí je také dotazník Jakuba Rezka.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako v předešlých utkáních, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny. K dispozici budou k zakoupení také NICKNACKY.

FANSHOP

Již tradičně pro vás bude otevřen kamenný fanshop v hlavní tribuně. K dispozici bude také prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G a v průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit. Dnes již není možné permanentní vstupenku na novou sezonu zakoupit.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 14:30 a na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.sdílet