Permanentky

Online prodej v síti Ticketportal bude zahájen ve čtvrtek 15. června v 15:00. Online nákup permanentní vstupenky lze provést po přihlášení do svého účtu na stránkách www.ticketportal.cz. Návod, jak postupovat, naleznete ZDE.

Fyzický prodej v opavském fanshopu začne ve středu 20. června a bude probíhat v otevírací dny fanshopu, tedy v úterý, středu a čtvrtek od 15:00 do 18:00. Od 20. června bude také možné vyzvednout permanentní vstupenku na základě předložení platného voucheru zakoupeného v online systému TicketPortal.

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následném neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách, nelze permanentní vstupenku vydat. Storno v takovém případě lze řešit pouze přes Ticketportal.

Volný prodej permanentních vstupenek bude zahájen rovněž ve čtvrtek 15. 6. 2023, a to pouze na místa, na které nebyla prodána permanentní vstupenka v minulé sezóně.

Aktivace permanentky

V případě, že máte permanentku z minulé sezony, můžete ji aktivovat přímo prostřednictvím Ticketportalu a již ji nemusíte chodit aktivovat do fanshopu.

Garance místa

Všem permanentkářům je drženo jejich místo ze sezony 2022/2023 a to až do 15. července. V případě zájmu si navíc mohou vyměnit své místo z uplynulé sezony za některé z volných míst na stadionu.

15. července ve 12:00 pak dojde k uvolnění všech rezervací do prodeje.

Ceník

Ceny permanentek pro stávající permanentkáře
Tribuna A
1 500 Kč
Tribuny F, G, H
1 200 Kč
Patriot+
5 000 Kč
Ceny permanentek pro nové zájemce
Tribuna A
1 600 Kč
Tribuny F, G, H
1 300 Kč
Patriot+
5 000 Kč

Senioři nad 65 let, děti do 15 let a studenti s ISIC kartou vždy o 200 Kč levněji, kromě vstupenky Patriot+. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají slevu 50%, nicméně permanentku si mohou zakoupit pouze na pokladně ve fanshopu!

Seznam výhod

 • vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
 • vstup na domácí utkání MOL CUPu
 • vstup na přátelská utkání, které pořádá SFC
 • vstup na domácí utkání B-týmu
 • možnost přednostního nákupu permanentní vstupenky pro následující sezonu
 • rezervace svého místa z aktuální sezony
 • sleva 10 % na nákup ve Fanshopu i e-shopu
 • sleva 20% na nákup na 11teamsports.cz

Seznam výhod Patriot+

 • fanoušci, kteří si zakoupí permanentní vstupenku Patriot+, obdrží originální zápasový dres s vlastním potiskem
 • jmenovka na sedačce na kterou je permanentka zakoupena
 • pozvánka na klubové akce v průběhu celé sezony
 • dva lístky na ples SFC

Podmínky prodeje

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následnému neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách nelze permanentní vstupenku vydat. Případnou žádost o refundaci v takovém případě lze řešit pouze přes reklamační oddělení Ticketportal. Věnujte tedy zvýšenou pozornost při zadávání typu slevy při nákupu permanentní vstupenky.

Plán stadionuDůležité dokumenty

Pro nákup permanentky je nutné vyplnit tento formulář (ke stažení ve formátu .pdf »), který bude k dispozici také na místě ve fanshopu.

Návštěvní řád stadionu


V případě, že epidemiologická situace a nařízení o počtu osob, umožní fanouškům vstup na stadion pouze v omezeném počtu, zajistíte si zakoupením permanentní vstupenky přednostní právo na návštěvu domácích utkání.