Pronájmy prostor a sportovišť

Pronájem VIP prostor

V případě, že sháníte prostory pro firemní večírek, oslavu či jinou akci, můžete využít našich VIP prostorů na Městkém stadionu. Nabízíme vybavené prostory, včetně možnosti zajištění občerstvení a obsluhy. Spojte tak zážitek z vaší akce s našimi prostory a užijte si společný večer na opavském fotbalovém stadionu.

VIP prostory jsou rozděleny do dvou propojených místností, které můžete využít například pro konání firemních a soukromých večírků, oslav nebo také školení, přičemž kapacita obou místností dohromady je 70 osob.

K dispozici je také plně vybavený bar, lednice a kuchyň. V rámci pronájmu můžeme rovněž zajisti catering nebo obsluhu na akcích, včetně úklidu.

Objednávky prostorů

Prostory lze objednávat prostřednictvím technického ředitele, pana Romana Kováře a to buď e-mailem: kovar@sfc.cz nebo telefonicky: 603 786 720

Catering

V rámci pronájmu můžeme rovněž zajisti catering nebo obsluhu na akcích, včetně úklidu. K dispozici je pak také plně vybavený bar, lednice a kuchyň.

Multifunkční areál SFC Opava

Slezský fotbalový club Opava nabízí k pronájmu některá svá sportoviště. Přehled volných termínů a rezervaci daného sportoviště je možné vyřešit osobně s panem Davidem Baierem, který je kontaktní osobou.

Kontaktní osoby
David Baier baier@sfc.cz

„Vytvoření multifunkčního sportovního areálu v Opavě“, registrační číslo CZ.1.10/3.1.00/05.01827 je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007 – 2013“

V areálu Městského fotbalového stadionu se nachází multifunkční sportovní areál, který tvoří sportovní hala a minihřiště s umělou trávou.

Ve sportovní hale lze pořádat sportovní turnaje, mistrovské zápasy i školní turnaje. Hala je ideální pro tréninkové jednotky sportovních klubů, případně jednotlivců. Součástí sportovní haly jsou čtyři šatny se sprchou a WC.

V samotné blízkosti haly se nachází fotbalové minihřiště s umělou trávou, rozměry hrací plochy jsou 25 x 40 metrů.

V ceně pronájmu haly je zpravidla zahrnuta: el. energie, osvětlení, voda, užívání potřebného inventáře, šatna se zázemím, WC, odvoz odpadků, běžný úklid a údržba pronajatých prostor.

V ceně pronájmu minihřiště je zpravidla zahrnuta: el. energie, užívání potřebného inventáře, šatna se zázemím, WC, odvoz odpadků, běžný úklid a údržba pronajatých prostor.

Cena pronájmu nezahrnuje: obsluhu časomíry, pořadatelskou službu, provoz bufetu, poškozený inventář.

Multifunkční areál na mapě


Hřiště U koupaliště

Klub také disponuje dvěmi travnatými hřišťmi, které slouží k tréninkovým jednotkám a také zápasům, jak mužů, tak také mládežnických kategori

Informace o sportovišti
Název stadionu:
Hřiště U koupaliště
Adresa stadionu:
Jaselská 260/35, 746 01, Opava

Hřiště U koupaliště na mapě


Pronájem hřiště s umělým povrchem v Kylešovicích

Umělá tráva, která se nachází v městské části Kylešovice, je využívána jak mužskými, tak také mládežnickými celky SFC k tréninkovým jednotkám a také utkáním, zejména pak v zimních měsících. Kromě Slezského fotbalového clubu ji pak využívají pravidelně také celky FK Kylešovice.

Informace o sportovišti
Název stadionu:
Umělá tráva v Kylešovicích
Adresa stadionu:
U hřiště 4, 747 06, Opava

Umělá tráva v Kylešovicích na mapě

Ceník sportovišť

Sportovní hala
1 hodina 450 Kč
Malá UT
1 hodina 600 Kč
Osvětlení / 1 hodina 100 Kč
UT Opava-Kylešovice
Polovina hřiště / 1 hodina 800 Kč + DPH
Celé hřiště / 1 hodina 1 600 Kč + DPH
Celé hřiště + 2 šatny / 1 hodina 2 200 Kč + DPH
Celé hřiště + 2 šatny + osvětlení / 1 hodina 2 700 Kč + DPH
Osvětlení / 1 hodina 500 Kč + DPH
1 šatna 300 Kč + DPH