Branky: 28. Ondráček, 63. Kozák - 31. Konečný

ŽK: 72. Lehoczki, 74. Mootoo, 75. Helešic, 90. Richter - 45. Hunal

Richter – Helešic, Srubek, Lehoczki, Mootoo – Omale, Málek (46. Blecha), Ondráček (78. Haitl), Čejka (73. Mužík), Rezek (46. Rataj) – Kozák

Sirotník – Zachoval, Konečný, Slončík (58. Rama), Trédl, Hunal – Žitný, Pech (78. Škoda), Belžík (78. Jelínek), Toula – Perišić (58. Beran)

V hlučínském azylu bereme první výhru. V souboji se Slavií o třech bodech rozhodnul hlavou Kozák.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, když ve 3. minutě zakončoval z hranice velkého vápna Belžík. S následným rohem si už Opava dokázala přesvědčivě poradit. Ve 20. minutě se individuální akcí představil Dominik Pech. Z pravé strany se postupně prodral do šestnáctky přes Jaromíra Srubka, Jakuba Rezka a Matěje Helešice. Do zakončení se přesto nedostal, neboť v závěru akce upadl. O faul se přitom nejednalo. O dvě minuty později se do akce dostali také Slezané. Ondráček mohl využít chyby v rozehrávce Slavie, ale jeho pokus trefit odkrytou branku Sirotník překazil rychlým návratem. Slezané však nakonec přeci jen udeřili. Jaroslav Málek odcentroval z levé strany do šestnáctky. Eric Hunal míč odvracel hlavou jen k Ondráčkovi, který se ve 28. minutě pohotovou ranou nemýlil. jenž si ho zpracoval na prsou a poté ho pohotovou přízemní střelou k levé tyči uklidil do branky. Hosté však odpověděli takřka okamžitě, když ve 31. minutě dokázal vyrovnat Konečný.

Do druhého poločasu udělal trenér Zápotočný dvě změny, když Rezka s Málkem nahradili Rataj s Blechou. Na první šanci ve druhém poločase si však museli počkat až do 57. minuty, kdy se ke střele dostal Čejka. Ten se dokázal dobře uvolnit, ale jeho pokus mířil až příliš vysoko. Čejka se do dobré pozice dostal také v 60. minutě. Tentokrát mu míč na hranici pokutového kopu předložil Mootoo. Ani tato střela však brankou neskončila. Slavia nechtěla zůstat pozadu a tak musel v 62. minutě vytáhnout Richter pohotový zákrok proti střele z bezprostřední vzdálenosti. Opavští však dokázali strhnout vedení na svou stranu. Libor Kozák vyskočil nejvýše na míč od rohového praporku a hlavou rozvlnil síť. V 63. minutě tak Slezský vedl 2:1. V 88. minutě mohl rozhodnout Mužík, který vystihnul rozehrávku Slavie. Svou pozici si chtěl vylepšit ještě kličkou, ale ta mu paradoxně znemožnila zakončení.