Zařvi si v kulichu SFC Opava!

11. 2. 2020
Redakce

Opava – Slezský FC se chystá na úvodní soutěžní duel roku 2020 a FORTUNA:LIGA si ve spolupráci s naším klubem a generálním partnerem ligy společností Fortuna přichystala pro návštěvníky fotbalových zápasů speciální akci.

Jak je již zvykem, na fanoušky, kteří dorazí podpořit Opavu přímo na stadion, čeká odměna, tentokrát v podobě zimního kulichu s logem ligy i našeho klubu.

Zároveň se každý obdarovaný může zapojit do soutěže o VIP zážitek. Jen si představte, pozvete své kamarády na fotbal, vyzvedne vás limuzína, Fortuna vám zajistí nejlepší místa na stadionu na VIP místech, potkáte se s hráči či legendami klubu a zažijete zápas trochu netradičním způsobem. Tak taková odměna je připravena pro výherce s nejlepšími soutěžními příspěvky.

Jak se do soutěže zapojit? Především je nutné dorazit na náš nedělní zápas s Viktorií Plzeň včas. Před stadionem budou hostesky rozdávat zimní kulichy. Stačí se poté jen vyfotit nebo natočit jak umíte zařvat, oslavovat úspěch, či fandit našemu klubu ve stylovém kulichu, nahrát to na svůj profil na Instagramu s hastagem #zarvisi či to zveřejnit na Facebooku FORTUNA:LIGY pod soutěžní příspěvek a jste ve hře. Na nejlepší či nejoriginálnější čeká poté VIP zážitek přímo na stadionu.

A proč „Zařvi si v kulichu“? Protože jen na stadionu si fanoušek dokáže přeci pořádně zařvat, fandit svému klubu a prožít emoce naplno. Je v kontaktu s hráči svého oblíbeného týmu, mezi svými kamarády a přáteli. Ty největší emoce zároveň přicházejí se vsazeným tiketem a touhou hnát své mužstvo za vítězstvím! Neseďte doma a přijďte podpořit hráče přímo na stadion!

Nezapomeňte! Své první domácí utkání hrajeme již tuto neděli od 14:30 hodin, před stadionem si můžete vyzvednout kulich s klubovým logem a zapojit se do soutěže! Kompletní pravidla soutěže najdete na stránkách FORTUNA:LIGY.


sdílet