Informace pro fanoušky před utkáním s Duklou

15. 9. 2023
Redakce

Reprezentační přestávka je u konce a nás čeká 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V tom se utkáme s pražskou Duklou, která aktuálně vévodí druholigové tabulce. Zápas má na Městském stadionu v Opavě výkop v 17:30.

SLEZSKÁ HYMNA

Stejně jako před utkáním s Líšní, tak také dnes zazní, zhruba pět minut před výkopem, Slezská hymna z úst operního pěvce Petr Urbánka. Její historii a text naleznete v zápasovém bulletinu a k dispozici bude také na LED obrazovce.

PŘEDÁNÍ SYMBOLICKÉHO ŠEKU

Charitativní aukce zápasových dresů, ve kterých opavští hráči nastoupili v utkání s rezervou olomoucké Sigmy, vynesla společně se sbírkou celkem 98 893 Kč. O poločase utkání s Duklou bude předán symbolický šek na tuto částku Honzovi Matlakovi, pro kterého celá akce proběhla.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas s Duklou má výkop v 17:30. Brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy v 16:30.

PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při tomto utkání se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát Globus. Těšit se tak můžete na zajímavé ceny.

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. V rámci rubriky INSIDER, se můžete těšit na rozhovor s hlavním trenérem Miloslavem Brožkem. K dispozici budou také rozhovory s novými tvářemi v našem týmu. V bulletinu tak naleznete rozhovor s Jaroslavem Málek a Jakubem Rezkem.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako v předešlých utkáních, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny. K dispozici budou k zakoupení také NICKNACKY.

FANSHOP

Již tradičně pro vás bude otevřen kamenný fanshop v hlavní tribuně. K dispozici bude také prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G a v průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit. Dnes již není možné permanentní vstupenku na novou sezonu zakoupit.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 16:30 a na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.sdílet