Béčko třemi góly sestřelilo Bruntál

29. 10. 2023
Redakce
Slavoj Olympia Bruntál
0:3 (0:2)
Slezský FC Opava

Statistiky

Branky: 10. Omale, 19. Jaroszek, 60. Vladař

ŽK: Pawlita, Rončák, Drexler - Višňa

Slavoj Olympia Bruntál

Šidlák, Vojtík, Hanel, Galus, Pawlita, Rončák, Modelský (80. Cápek), Schwartz, Goněc, Drexler (72. Duhajský), Unverdorben (84. Flekač)

Slezský FC Opava

Jimoh, Kaizar, Jaroszek, Celta, Hýbl, Višňa (60. Blatný), Ligač (70. Gebauer), Chládek, Kovárník (11. Vladař), Wehowský, Omale

B-tým pokračuje na vítězné vlně. Po výhře nad Bruntálem je vítězná série již na osmi utkáních za sebou. Výběr Zbyňka Pospěcha a Zdeňka Partyše navíc neprohrál od 26. srpna.

,,Zápas jsme rozhodli už na začátku. Věděli jsme, že Bruntál dostává mnoho branek, proto jsme se snažili tvořit tlak na obranu, ze kterého po dvou průnikových přihrávkách dali Omale a Jaroszek góly. Hra se víceméně jen uklidnila a my jsme tak nějak dohráli poločas. Ve druhé půli jsme byli rádi, že jsme mohli konečně využít mladé kluky Blatného a Vladaře, nakonec i Gebauera. Můžeme je pochválit, navíc Vladař krásným gólem potvrdil vítězství. Jedinou černou kaňkou je bohužel zranění Kovárníka. Jinak kluci opět vyhráli a pokračují na vítězné vlně," uvedl k vítězství Zbyněk Pospěch.

sdílet