Béčko si poradilo s Řepištěm

6. 4. 2024
Redakce
TJ Řepiště
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava

Statistiky

Branky: Hendrych ŽK: Hafera, Kaizar

TJ Řepiště

Remiáš, Dedek, Leixner, Maloň, Mieszek, Dluhoš, Miškařík (64. Kiš), Šponer, Lorincz, Macej, Vojtěšek (77. Jurásek)

Slezský FC Opava

Hafera, Kaizar, Celta, Jaroszek (46. Whiffen), Pejša (46. Kim), Hendrych, Sochor, Chládek, Ligač (76. Šrek), Wehowský, Velička (87. Blatný)

Opavská rezerva si připsala první jarní venkovní výhru, když si poradila s TJ Řepiště. Zápas rozhodnul jediným gólem Hendrych.

,,My jsme po sérii remíz potřebovali naplno bodovat. Na hřišti jsme byli lepším týmem, dominovali jsme po celé utkání a měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili. První poločas nám opravdu vyšel těžili jsme z rychlosti především v křídelních prostorech. Řepiště ale hrozilo především po ztrátách a z dlouhých autů, po kterých nás dostávalo pod tlak. Druhý poločas už nebyl tak pěkný, ale kluci to skvěle odbojovali. Je škoda, že jsme nedali druhý pojišťovací gól, který by utkání rozhodnul. Chtěl bych ještě vyzdvihnout výkon Robina Hendrych, který nastoupil po delší době vinou zranění. Odehrál perfektní zápas, který také rozhodnul. Z obecné roviny jsem spokojeni, jelikož jsme se dotáhli na dva body od Hlubiny, takže jedem dál," uvedl po utkání trenér béčka Zdeněk Partyš.

sdílet