Branky: 66. Blatný - 10. Vachník, 27. Musila, 83. Rozsypal

ŽK: 39. Kim, 72. Hendrych Robin - 6. Paprskář, 60. Kirschner

Hafera, Kaizar (46. Jaroszek), Celta, Kim (66. Ščudla), Blatný, Ligač, Hendrych Robin, Sochor, Whiffen, Wehowský

Fabisz, Hluchý, Leibl, Ciku (86. Kisza), Rončka, Musila, Paprskář, Badošek, Podešva, Kirschner (74. Hon), Vachník (74. Rozsypal)

Opavská rezerva si v domácím prostředí neporadila s Polankou. Té po nevydařené první půli padla 1:3. Jedinou branku Slezanů vstřelil Blatný.

,,Věděli jsme, že Polanka je nejlepší mužstvo v soutěži, co se týče držení míče. Tomu jsme chtěli zabránit nátlakovou hrou, koneckonců jako v každém našem zápase. První poločas nám otevřel oči a víme, na čem pracovat. Bez dostupovaní, bez agresivity a bez touhy chtít vyhrát každý souboj a zápas se hrát fotbal dnes nedá. Druhy poločas byl v pořádku, změnili jsme rozestaveni na 3-4-3 a byli nebezpeční. Mrzí mě gól na 3:1, protože jsme měli ještě dost času, ale zbytečnou chybou jsme se připravili o závěrečný tlak. Velmi mladé mužstvo si musí zapamatovat druhý poločas a my zhodnotit důkladně ten první," uvedl po utkání trenér B-týmu Zdeněk Partyš.