Zeptej se vedení

Zeptejte se vedení klubu na vše co vás zajímá.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 8 odpovědí v této kategorii celkem.


RADIM (radimkrizanovsky@email.cz - Krnov), č. permanentky: už nemám

20. 3. 2023, 19:35


Před jarem jste deklarovali jako cíl pro vzestup do horních pater tabulky, nehrát o záchranu ... jak hodnotíte z tohoto pohledu první tři kola. Zda noví hráči(posily bych je nenazval) zacelily místa po Kramářovi a Pikulovi. Děkuji


Martin Müller (bremena05predeni@icloud.com - )

4. 3. 2023, 21:20


Reaguji znovu, protože fórum nemá možnost další odpovědi (a to je špatně)… dle výpisu z platební karty, šlo koupit třeba na Třinec i zlevněná vstupenka…

Odpověď:
Dobrý den,

na tom, aby bylo možné na otázku odpovědět opakovaně pracujeme. Pokud by to bylo možné, mohli bychom Vás požádat o zaslání screenshotu s platbou za vstupenku na Třinec na email vstupenky@sfc.cz? Vše prověříme ještě i u Ticketportalu.

Děkujeme


Martin Müller (bremena05predeni@icloud.com - )

3. 3. 2023, 09:10


Dobrý den, na ticketportálu mi nejde koupit hlevněná vstupenka… na podzim to myslím šlo…

Odpověď:
Dobrý den, zlevněné vstupenky je možné zakoupit pouze ve fanshopu, případně na pokladnách před utkáním. V síti Ticketportal to možné není a nebylo ani na podzim.


Petr (schlischka24@gmail.com - Kobeřice )

1. 3. 2023, 09:26


Jaký je cíl týmu před začátkem jarní části soutěže?

Odpověď:
Sportovní cíle se nemění a zůstávají stejné. Tedy takové, jaké byly řečeny na poslední schůzce s fanoušky. Konkrétně to znamená co nejrychleji se dostat ze spodních pater tabulky, o čemž svědčí i příchod posil, které dorazily v zimním přestupovém období. Rádi bychom tím vyslali signál, že chceme hrát o jiné příčky než o ty, na kterých se aktuálně nacházíme.


Alois Žídek (alois.zidek@centrum.cz - Opava), č. permanentky: nemám

1. 3. 2023, 09:30


Dobrý den pane Petřík, má otázka zní takto: jakou funkci či postavení má v SFC Daniel Černaj,? Děkuji za odpověď Žídek

Odpověď:
Dobrý den,
Daniel Černaj nefiguruje v klubu v žádné funkci anii pozici.


Lukas (sairus.vyrus@seznam.cz - )

1. 3. 2023, 10:01


Jak to dopadlo s hráčem Issah?

Odpověď:
Na A-tým to aktuálně z jeho strany výkonostně nebylo a byl by tak využíván převážně v B-týmu. Nicméně s agenturou, která jej zastupuje, jsme se nedohodli na podmínkách a proto tady aktuálně nezůstal.


Petr (fedorr@email.cz - Opava)

1. 3. 2023, 12:37


Zdravím jak dopadlo poslední jednání sponzorů s městem o odkupu akcií klubu.Aco je s Patrikem Haitlem?

Odpověď:
Dobrý den,

Patriku Haitlovi byla před časem diagnostikována trhlina ve svalu. Nicméně již se pomalu začíná zapojovat do tréninkového procesu a věříme, že bude brzy zpět na hřišti. Co se týče jednání s partnery, tak odpověď najdete u další otázky.


Jiří Juchelka (juchelkajiri@seznam.cz - Opava/SFC ), č. permanentky: 1503289751

1. 3. 2023, 17:59


V Opavském deníku vyšla koncem ledna zpráva o zájemci ze Slovenska, který chce finančně vstoupit spolu s dalšími dvěma subjekty do SFC. Podle této zprávy mělo město zájemcům předat do konce ledna podmínky, za jakých by se to mohlo uskutečnit. Už se ale neobjevila reakce toho eventuálního zájemce. Můžete k tomu něco napsat, nějak objasnit, zda šlo o kachnu nebo zda-li je na této informaci něco pravdy? Případně, jestli se situace nějakým způsobem někam posunula? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,

můžeme potvrdit, že se o žádnou kachnu nejedná. V současné chvíli probíhají jednání, kterou jsou aktuálně v pokročilém stádiu. Během několika dní by mělo být jasno a jakmile to bude možné, budeme o výsledcích jednání veřejnost informovat.