Branky: 43. Kramář - 23. Pašek, 52. Sokol ŽK: Bílek, Yunis

Lasák - Kadlec, Bílek, Janoščín, Helebrand (46. Ščudla) - Gorčica, Macháček (59. Rataj), Šigut, Kramář, Kopečný - Yunis

SK Líšeň

Vajner - Lutonský, Černín, Laczkó - Čermák, Sokol, Machalík (90. Bednář), Matocha (90. Weber), Ulbrich (85. Reteno) - Zikl (80. Vandas)

O P A V A - Slezský doma nestačil na vedoucí Líšeň. K bodům nepomohlo ani vyrovnání Kramáře v závěru prvního poločasu. Výhru Líšně vystřelil hlavou Sokol.

Slezané do utkání vstoupili o něco aktivněji. Rychlé napadání opavských dělalo obraně Líšně problémy. V 15. minutě to byli právě Slezané, kteří si vypracovali první gólovou situaci, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Kopečný. Jeho branka však nemohla být kvůli ofsajdu uznána. Líšeň se k prvnímu ohrožení Lasákovi brány dostala ve 23. minutě, když zahrávala rohový kop. Po něm se pohotovou střelou bez přípravy blýsknul Pašek, který vymetl pravý horní roh opavské brány. Slezský tak musel od 23. minuty dotahovat jednobrankové manko. Od vstřeleného gólu byla dominantnějším týmem Líšeň. Její územní převaha však k výraznému ohrožení opavské brány nevedla. Opavští se k odporu zvedli ve 43. minutě. Denis Kramář dostal balón do běhu a po kličce obránci a brankáři vyrovnal stav utkání na 1:1. Oba týmy tak do kabin odcházeli za vyrovnaného stavu.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Líšeň. Kryštof Lasák musel už ve 48. minutě zasahovat proti střele z bezprostřední vzdálenosti. Po včasném vyběhnutí zmenšil střelci úhel a brance zabránil. O pět minut později už Lasák kapituloval. Na hlavičku Sokola si sice sáhl, ale brance zabránit nedokázal. Líšeň se tak podruhé v 52. minutě utkání ujala vedení. Následovala pasáž hry, kde se hra přelévala ze strany na stranu. Tu mohl v 65. minutě pročísnout líšeňský Zikl, který vyslal tvrdou střelu na zadní tyč. Jeho projektil však branku Lasáka minul. Slezané se hnali za vyrovnáním a postupně zvyšovali svůj tlak. V 73. minutě zahrávali Slezané po sérii centrů rohový kop. S ním si však obrana Brňanů dokázala poradit. Slezský dokázal v 79. minutě přece jen vyrovnat zásluhou Yunise. Rozhodčí ovšem opět odmával ofsajd. Ve druhém poločase se už více nestalo a Slezský tak doma prohrál s Líšní 1:2.