ŽK: 74. Janoščín, 76. Bílek - 55., 72. Kukučka, 82. Okeke, 90. Mokrovic, 90. Šilhart

ČK: 72. Kukučka

Lasák - Kadlec, Helebrand (46. Bílek), Tsykalo, Janoščín - Haitl (62. Kopečný), Rychlý (62. Ščudla), Omale (83. Whiffen), Šigut - Hranoš, Rataj (62. Yunis)

Nalezinek - Váňa (70. Hodouš), Vydra, Večerka, Kukučka - Goljan (72. Mokrovic), Horák, Okele, Cisse (88. Šilhart)- Schánělec (83. Lilling)

O P A V A - Slezský v rámci 23. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nestačil na rezervu pražské Sparty. O výhře letenských rozhodnul v 58. minutě utkání Goljan.

Opavští nastoupili do utkání s plnou vervou, když hned ve druhé minutě prověřil brankáře Nalezineka z úhlu Šigut. Brankář pražské Sparty jeho střelu s obtížemi vytáhnul na rohový kop. S tím si ale obrana Sparty dokázala poradit. V 18. minutě se do zajímavé střelecké pozice dostal po přihrávce Šiguta Omale. Jeho střelu však obrana Sparty dokázala zablokovat. Ve 28. minutě se po standardní situaci dostal do zakončení Janoščín. Jeho přízemní střelu však bez problémů zneškodnil Nalezinek. První výraznou příležitost si letenští vytvořili v 31. minutě. Okeke se dostal k odraženému míči a vyslal prudkou střelu. Tu ještě tečoval jeden z opavských, ale naštěstí pro opavské mířila nad Lasákovu bránu. Sparta zvyšovala svou aktivitu a do dalšího zakončení se dostal Goljan. Jeho střela však skončila jen rohovým kopem. Ve 38. minutě unikl opavské obraně Schánělec. Ten si následně obešel Lasáka a zakončil do prázdné brány. Obdržené brance nedokázal zabránit ani dobíhající Janoščín. V 42. minutě mohl zvýšit na 2:0 Goljan. Jeho střela ale mířila jen těsně vedle tyče. V prvním poločase se více nestalo a opavští odcházeli do kabin s jednogólovým mankem.

Ve 48. minutě si s osudem zahrával Haitl, který vyvážel míč středem hřiště. Záložní řada Sparty však jeho záměr vystihla. Celou situaci uklidnil až Lasák svým včasným výběhem. Hosté se nakonec přeci jen prosadili. V 58. minutě se v samostatném úniku dokázal prosadit Goljan, který propálil Lasáka ranou na bližší tyč. V 62. minutě sáhl trenér Hlinka k trojímu střídání. Hru Slezanů přišli oživit Yunis, Kopečný a Ščudla. V 65. minutě to byli však opět hosté kteří vyslali nebezpečnou střelu, se kterou si musel poradit Lasák. V 67. minutě se centrem snažil najít Šiguta střídající Ščudla. Jeho centr ale mířil jen za záda nabíhajícího Šiguta. V 72. minutě oslabil Spartu druhou žlutou kartou Kukučka. Sparta tak dohrávala v oslabení. V 80. minutě se po kombinaci prosadil Samuel Šigut, který umístil centrovaný míč za záda Nalezineka. Slezané tak ztráceli už jen jeden gól. Opavští v závěrečných minutách stupňovali svůj tlak za vyrovnáním. K přímému ohrožení brány to však nevedlo a opavští tak se Spartou padli 1:2