Branky: Rychlý (Opava) - Šmiga (Slavia Praha)
ŽK: Rychlý, Kopečný, Bílek (Opava) - Zachoval, Nikl, Bárta, Labík Jarolím (mimo hřiště) (Slavia Praha)

Lasák - Kadlec, Janoščín, Bílek, Helebrand - Rychlý, Macháček, Kopečný (77. Ščudla), Šigut, Kramář - Rataj (71. Haitl)

Sirotník - Labík, Kričfaluši, Hunal (76. Kneifel), Bárta - Zachoval (46. Pudil), Icha, Beran, Šubert, Nikl - Šmiga

O P A V A - Opavští fotbalisté doplatili na neproměněné šance. Po brankách Rychlého a Šmigy se v Městských sadech body dělily rovným dílem.

Do prvního zakončení se hned v úvodu utkání propracovali hosté. Střelu zpoza velkého vápna ale Lasák lapil bez větších potíží. Slávisté byli v úvodní čtvrthodině hry aktivnějším týmem. K vážnějšímu ohrožení opavské brány to však nevedlo. Opavští se do první šance propracovali v 17. minutě, když se dokázal uvolnit na středu hřiště Šigut. S jeho střelou doprostřed brány ale neměl Sirotník větší problémy. Ve 22. minutě se po centru Kopečného dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti Denis Kramář. Ten ale ztroskotal na Sirotníkovi, který jeho střelu vykryl. Branky se Slezané dočkali ve 24. minutě. Po centru z pravé strany si balón nejrychleji našel Adam Rychlý a akrobatickým zakončením ho poslal za Sirotníkova záda. O dvě minuty později mohli Slezané vést už o dvě branky. Denis Kramář ale v samostatném úniku na brankáře Pražanů nevyzrál. Ve 35. minutě se do zakončení dostal Michal Bílek, který vypálil ze střední vzdálenosti. Jeho rána ovšem skončila jen na levé tyči. Stejnou část brankové konstrukce orazítkovali také fotbalisté Slávie o minutu později. Opavští fotbalisté zatápěli obraně soupeře po zbytek prvního poločasu, ale ke vstřelení další branky to nevedlo.

Do druhého poločasu vyslal hostující trenér Adama Pudila, který se hned v 50. minutě dral do průniku. Jeho postup ale včasným návratem zastavil Bílek. V 59. minutě Macháček téměř zaskočil Sirotníka přetaženým centrem. Sirotník dokázal míč vytěsnit na břevno, od kterého se balón odrazil na kopačky Kramáře. Jeho dorážku ale Sirotník lapil. V 69. Slavia dokázala vyrovnat. Daniel Šmiga propálil Lasáka a srovnal tak stav utkání na 1:1. V 76. minutě se do míče opřel Macháček. Jeho střela ale Sirotníkovu bránu minula jen o pár centimetrů. Vedení mohl Slezanům vrátit v 78. minutě Šigut. Centr Janoščína se snesl k Šigutovi, který zavíral pravou tyč. Jeho teč ale cíl minula. Do další obrovské šance opavských se dostal po přihrávce Kramáře nově příchozí Ščudla. Jeho zakončení v pádu ale Sirotník dokázal zneškodnit. Opavští, i přes své šance, druhou branku vstřelit nedokázali, a proto se v Městských sadech body dělily.