ŽK: 50. Illko - 58. Kadlec

MFK Vyškov

Kinský - Štěpánek (46. Jambor) , Matys, Illko, Souare (88. Krška) - Lacík, Mafwenta (71. Němeček) , Dweh, Vintr (56. Kamakimana), Alegue - Bayo (88. Srubek)

Číž - Helebrand, Janoščín, Tsykalo, Kadlec - Bílek, Rychlý, Šigut (74. Ščudla), Whiffen (74. Kopečný) , Rataj (61. Hranoš) - Yunis (89. Vincour)

O P A V A - Slezský z Drnovic vyválčil bod za remízu 1:1. V závěru utkání remízu vystřelil střídající Kopečný.

V osmé minutě se poprvé o slovo přihlásili domácí. Centr ze strany nejdříve dokázal odvrátit Číž, na dorážku Baya byl však krátký a Vyškov se tak ujal vedení 1:0. V 10. minutě mohla Opava vyrovnat zásluhou Šiguta. Ten však branku netrefil. V 16. minutě se Lacík z levé strany snažil centrem najít někoho v před brankovém prostoru. Naštěstí jeho centr adresáta nenalezl. Ve 21. minutě se ke střele dostal Whiffen. Jeho střela po sklepnutí od Rataje jen těsně minula Kinského branku. O čtyři minuty později se mohl střelou prosadit Mafwenta, jeho pokus ale Číže neohrozil. Ve 31. minutě měl Vyškov další šanci, když Vintr po individuální akci střílel jen do náruče Číže. V závěru poločasu Slezané zahrávali roh. Rychlého zakončení na přední tyči však vyškovská obrana zablokovala. Po prvním poločase tak Slezský ve Vyškově prohrával 0:1.

Začátek druhého poločasu byl o poznání pozvolnější. K první vážnější situaci došlo až v 60. minutě, kdy se do samostatného úniku dral Samuel Šigut. Šigut však ztroskotal na vyškovské obraně, která mu nepovolila další kličku. V 63. minutě Slezané zahrávali standardní situaci. K její exekuci se postavil Kadlec a svým centrem hledal nově příchozího Hranoše. Obrana Vyškova ale byla proti. V 63. minutě musela opavská obrana řešit únik Alegueho. Ten sice přes Janoščína přihrál pod sebe, ale opavská obrana včas zasáhla. Největší šanci na vyrovnání měli Slezané v 65. minutě, kdy Šigutův centr prodlužoval Hranoš. Míč si ve vápně našel Whiffen, ale blok před sebou neprostřelil. Opavští pokračovali ve zlepšeném výkonu a obranu Vyškova zaměstnávali zejména centry z krajů hřiště. V 70. minutě mohli být opavští za svou aktivitu odměněni. Závar před brankou však skončil jen zakončením Bílka nad. V 78. minutě to mohlo být o dvě branky. Lacík však trefil jen tyč Čížovy branky. V 80. minutě byl blízko vyrovnání Yunis, který akrobaticky zakončoval dlouhý Helebrandův aut. Jeho nůžky však Kinského brány minuly. Opavští byly za svou aktivitu odměněni v 85. minuty, kdy se střelou z poza vápna prosadil Kopečný.