Branky: 25. Mihálik (pen.), 60. Kalabiška - 19. Šigut, 67. Janoščín

ŽK: 37. Onuoha - 18. Kopečný, 76. Whiffen

Heča - Hoffman, Bartoš, Kočí - Havlík, Holzer, Juroška, Onuoha, Petržela, Šuvalija - Mihálik

Richter (46. Číž) - Kopečný, Helebrand, Janoščín, Kadlec (60. Dostál) - Omale (66. Chickbo), Rychlý, Ondráček (82. Pejša), Šigut (82. Blatný), Haitl (60. Whiffen) - Rataj (60. Hýbl)

O P A V A - Slezský se na úvod přípravy utkal s prvoligovým Slováckem. V zápase se ujal vedení díky brance Šiguta. Hosté dokázali otočit průběh utkání, ale na konečných 2:2 srovnal hlavou Janoščín.

Domácí Slovácko zahrozilo poprvé ve třetí minutě, kdy si odražený centr našel ve vápně Mihálik a prověřil Richtera v bráně. Ten však pohotovým zákrokem jeho střelu zneškodnil. Odpověď opavského celku přišla v 11. minutě, kdy se na centrovaný míč marně natahoval Heča, čehož se snažil využít Kopečný. Jeho dorážka však skončila jen v rukavicích brankáře Slovácka. V 19. minutě se už opavský útok nemýlil. Kopečný dlouhým míčem našel nabíhajícího Šiguta, který si dokázal míč pokrýt před obráncem a následně kličkou obejít ležícího Heču. Samuel Šigut se v zakončení do odkryté brány nemýlil a poslal tak opavské do jednobrankového vedení. Ve 24. minutě dostalo Slovácko výhodu pokutového kopu po faulu na Jurošku. K jeho exekuci se postavil Mihálik a poslal míč na opačnou stranu, než na kterou se vydal Richter. Stav utkání byl tak opět srovnaný. Ve 29. minutě se povedenou kombinací mezi Kadlecem, který posunul míč patou na Ondráčka, dostal do šance Rataj. Ten si sice dokázal obhodit brankáře, ale k zakončení už se nedostal.

Do druhého poločasu udělal trenér Brožek jednu změnu, když Richtera v bráně vystřídal Číž. V 60. minutě centroval Kadlec na malé vápno, odkud míč propadnul až ke Kalabiškovi, který v pádu dokázal překonat Číže. Slovácko se tak ujalo vedení 2:1. Opavská odpověď přišla záhy. Na Dostálův centr z přímého kopu si nikým nehlídaný Janoščín na zadní tyči hlavou poradil s Hečou a v 67. minutě vyrovnal stav utkání. V 81. minutě se Slezané dostali do slibné příležitosti, když získali míč po dobrém tlaku. Přihrávka Šiguta do prázdné brány na dobíhajícího Whiffena byla však až příliš dlouhá. V poslední minutě mohl ještě výhru na opavskou stranu zvrátit Hýbl. Jeho střela zpoza šestnáctky však svůj cíl minula. Utkání tak skončilo remízou 2:2.